Protestantse Gemeente te Leiden

Van Vollenhovenkade 22
2313 GG LEIDEN

tel: 071 5764145

 

Kamer van Koophandel nr. 64671755

 

webmaster: info@leidskerkblad.nl

 


september

Zaterdag 2 september

 

Zuydtwijck

10.30 u.    pastor H. de Groot

 

 

Zondag 3 september

 

Deurcollecte: kosten predikanten en kerkelijk werkers

 

Hooglandse Kerk

10.00 u.    mw. ds. I. Pijpers-Hoogendoorn, Zutphen

11.45 u.    oecumenische studentendienst, mw. M. Brouwer en ds. R. van Waarde (liturg)

Marekerk

10.00 u.    ds. T. Jacobs,  Heilig Avondmaal

17.00 u.    ds. T. Jacobs, dankzegging Heilig Avondmaal

Vredeskerk

10.00 u.    P.A. Baan

Antoniuskerk

9.15 u.      mw. ds. E.M. Ezinga, Heilig Avondmaal

De Regenboog

10.00 u.    mw. pastor M. Hoogervorst

Evangelisch-Lutherse Kerk

10.15 u.    geen dienst

Waalse Kerk

10.30 u.    ds. D. Ribs

Zorgcentrum Groenhoven

10.15 u.    ds. A.Vuijst, Noordwijkerhout

Overrhyn

10.30 u.    R. Rus, Oegstgeest

LUMC

10.00 u.    ds. A.J. Hammer

Alrijne Ziekenhuis Leiden

10.15 u.    nog niet bekend

Scheppingskerk Leiderdorp (kapelzaal)

dienst voor doven en horenden

10.00 u.    ds. F.C. van Dijke

 

 

Maandag 4 september

 

Haagwijk

15.00 u.    pastor H. de Groot

 

 

Dinsdag 5 september

 

Robijnhof

14.30 u.    mw. pastor J.C. de Klerk

 

 

Zondag 10 september

 

Deurcollecte: landelijk jeugdwerk PKN/Marekerk: IZB

 

Hooglandse Kerk

10.00 u.    ds. J. Korf, Den Haag, gemeentezondag, m.m.v. de Leidse Cantorij

11.45 u.    oecumenische studentendienst, mw. ds. Chr. van den Berg-Seiffert

Marekerk

10.00 u.    ds. T. Jacobs, doopdienst

17.00 u.    ds. J.B. Alblas, Katwijk aan Zee

Vredeskerk

10.00 u.    ds. G.J. Venema

Antoniuskerk

10.00 u.    mw. S. Smedinga

De Regenboog

10.00 u.    ds. H. Snoek

Evangelisch-Lutherse Kerk

10.15 u.    mw. B. Heckel

Waalse Kerk

10.30 u.    H.J. de Jonge

Zorgcentrum Groenhoven

10.15 u.    geen dienst

Overrhyn

10.30 u.    R. Leijdekker

LUMC

10.00 u.    pastor H. van Breukelen

Alrijne Ziekenhuis Leiden

10.15 u.    geen dienst

Dorpskerk Leiderdorp: dienst voor mensen

met een verstandelijke beperking

15.00 u.    mw. pastor S. Poppe- Rienks, Oegstgeest

 

 

Zaterdag 16 september

 

Zuydtwijck

10.30 u.    mw. ds. M.J. Wassenaar

 

 

Zondag 17 september

 

Deurcollecte: Vredeswerk

 

Hooglandse Kerk

10.00 u.    ds. J. Smit, Oegstgeest

11.45 u.    oecumenische studentendienst, ds. R. van Waarde

17.00 u.    ds. J. Röselaers, evensong, m.m.v. de Leidse Cantorij

Marekerk

10.00 u.    ds. T. Jacobs, jeugddienst

17.00 u.    ds. J. van der Meijden, Rijssen

Vredeskerk

10.00 u.    ds. G.J. Venema

Antoniuskerk

9.15 u.      ds. P.F. Warmenhoven

De Regenboog

10.00 u.    ds. H. Snoek en mw. pastor M. Hoogervorst, Heilig Avondmaal, Regenboogzondag, m.m.v. het Regenboogkoor

Evangelisch-Lutherse Kerk

10.15 u.    geen dienst

Waalse Kerk

10.30 u.    J.B. la Grouw

Zorgcentrum Groenhoven

10.15 u.    nog niet bekend

Overrhyn

10.30 u.    mw. E. Kruyt

LUMC

10.00 u.    pastor J.H.S. Evers

Alrijne Ziekenhuis Leiden

10.15 u.    ds. A.C. Kooijman, concert

Scheppingskerk Leiderdorp (kapelzaal)

dienst voor doven

10.00 u.    A.F. de Best, met tolk

 

 

Maandag 18 september

 

Haagwijk

15.00 u.    mw. ds. M.J. Wassenaar

 

 

Woensdag 20 september

 

Schouwenhove

14.30 u.    ds. R.H.M. de Jonge

 

 

Zondag 24 september

 

Deurcollecte: jeugdwerk Leiden; geen jeugdwerk in de wijk? Naar keuze vergelijkbaar doel

 

Hooglandse Kerk

10.00 u.    mw. ds. E. de Paauw, Leiderdorp

11.45 u.    oecumenische studentendienst, mw. ds. J. van Malde

Marekerk

10.00 u.    ds. M.C. Batenburg, Gouda

17.00 u.    ds. W. Markus, Bergschenhoek

19.30 u.    ds. T. Jacobs, alphadienst

Vredeskerk

10.00 u.    ds. F.D. Rooze

Antoniuskerk

10.00 u.    mw. ds. E.M. Ezinga, oecumenische viering met de Lam Gods parochie in de Maria Middelareskerk!

De Regenboog

10.00 u.    leden geloofsgemeenschap, Vredeszondag

Evangelisch-Lutherse Kerk

10.15 u.    T.S. Smit, Heilig Avondmaal

Waalse Kerk

10.30 u.    ds. K. Blei

Zorgcentrum Groenhoven

10.15 u.    geen dienst

Overrhyn

10.30 u.    mw. J.K. Borreman-la Fleur, Leiderdorp

LUMC

10.00 u.    mw. ds. H.C. Pasterkamp

Alrijne Ziekenhuis Leiden

10.15 u.    geen dienst